Bizi Takip Edin

Acun ERKULOĞLU

Sorry, no posts matched your criteria.

Hacettepe Üniversitesi Turizm Otel İşletmeciliği Bölümünü tamamladıktan sonra Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Şan Ana Sanat Dalı Koro Bölümünden mezun oldu. Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrasında koristlik yaptı. Halkla İlişkiler Uzmanı da olan Erkuloğlu hala hazırda ST. Clements Üniversitesi Psikoloji Bölümü ve AÖF Sosyoloji Bölümü öğrencisidir.
İlk işine; Esenboğa HAVAŞ‘ta ‘’Yer Hizmetleri Sorumlusu’’ olarak başladı. Ardından çalışma yaşamına sırasıyla Mirapark Alışveriş Merkezi Halkla İlişkiler Müdürü, Mirapark Alışveriş Merkezi İşletme Müdürü, Trabzon Forum Alışveriş ve Yaşam Merkezi Halkla ilişkiler ve Kiracıİlişkileri Uzmanı olarak devam etti. 2011 yılında Acun Danışmanlık ve Kişisel Gelişim Merkezini kurdu. Burada yaşam koçluğu ve öğrenci koçluğu yapan Erkuloğlu, daha sonra birçok kurum ve kuruluşa çeşitli eğitimler vererek eğitmenlik hayatına başladı. 2013 yılından bu yana Trabzon Ticaret Sanayi Odası Kadın Girişimciler İcra Kurulunda, bölgede kadın istihdamını artırmaya yönelik çalışmalarda bulunarak, birçok proje de görev aldı. Trabzon Umut ve Yaşam Derneği’nin Yönetim Kurulu’nda yer alarak kanser hastası olan kadınların hayat mücadelelerine destek olmak adına projeler yazdı. Kedi ,köpek ve ördek familyasıyla mutlu mesut geçinen ve gitar çalan Erkuloğlu, Tekvando yeşil kuşak olup ,evli ve bir çocuk annesidir.
İzgören ailesine katıldığından beri Türkiye Uğur Böcekleri Programı kapsamında mavi uğur böceği olarak üniversitelerde, ilkokullarda, sivil toplum kuruluşlarında gönüllü seminerler vermiştir. Özellikle ergenler, işitme engeliler, yetiştirme yurdunda yaşamını idame ettiren gençler vb. zor gruplarla çalışmaktan mutluluk duyar. İletişim, Beden Dili, Ebeveyn Koçluğu, Sunum Teknikleri, Müşteri Memnuniyeti, Eğitimcinin Eğitimi, Öfke ve Stres Kontrolü, Zaman Yönetimi konu başlıklarında eğitimler vermektedir.