Bizi Takip Edin

BiLiG OpEx

BiLiG OpEx, Operasyonel Mükemmellik alanında güncel metotlarla ve Dijital Teknolojilerle iş problemlerine çözüm getirmek ve iyileştirme fırsatlarını ortaya çıkarıp değerlendirerek endüstriye fayda sağlamak amaçlarıyla 2015 yılında İngiltere’de Türk girişimcileri tarafından kuruldu.

Kurucu ortaklarımız yaklaşık 20 yıldır süreç yönetimi ve sürekli iyileştirme alanlarında dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen firmalarında gerek yönetici gerekse danışman olarak kazandıkları deneyimleri dijital çağın gerekleri olan Endüstri 4.0, IoT, Robotik Süreç Otomasyonu ve Yapay Zeka gibi yaklaşımlarla zenginleştirdiler.

BiLiG OpEx, 2015’ten bu yana Türki Cumhuriyetler, Ortadoğu ve Güney Asya’daki global müşterilerinde sağladıkları yeni deneyimlerle 2017’de Türkiye’de yerel hizmet sunmaya başladı. BiLiG OpEx’ten aşağıdaki konularda hizmet veren bir çözüm sağlayıcıdır:

  • Operasyonel Mükemmelik: Kuruluş karlılığınıza etki eden stok, kalite ve verimlilik gibi faktörlerin ortadan kaldırılması için danışmanlık ve eğitim hizmetleri

  • Dijitalizasyon: Dijitalizasyon yatırımlarınızın kendi kendini finanse edildiği teknolojik çözümlerin sağlanması

  • İnovasyon: Mevcut süreçlerin kar ve pazar payı artırıcak şekilde yeniden yorumlanması için danışmanlık ve eğitim hizmetleri