Oops...
Slider with alias performing arts not found.
Oops...
Slider with alias performing arts 1 not found.

Graduate

Lorem ipsum dolor sit amet, consec tetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Undergraduate

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Meet professionals

Lorem ipsum dolor sit amet, co nsectetur adipiscing, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore.

Special Assistant

Lojistik Uzmanı

2004 yılında başladığım lojistik ve dış ticaret kariyerime ESO bünyesinde lojistik müdürü olarak devam ediyorum.

Ömer Emre Kaya, 1979 yılında Ankara’da doğdu. 2016 yılının başında İzgören Akademi’de Danışmanlık Projeleri Yöneticisi, Danışman ve Eğitmen olarak görev yapmaya başladı. Hâlen İzgören Akademi’de bu görevlerine devam ediyor.

Anıl Akın, 1970’li yıllarda Trakya’nın küçük bir kasabasında doğdu. İzgören Akademi bünyesinde Sunum Teknikleri, İletişimin 5 Anahtarı, Telefonda İletişim, Takım Çalışması, Etkin Satış Teknikleri, Kanal Satış Yönetimi, Müzakere ve İkna Teknikleri, Çatışma Yönetimi, Profesyonel Yönetim Becerileri, Problem Çözme Teknikleri, Toplantı Yönetimi, Marka Yönetimi, Tanzim-Teşhir, Networking, Verilerle Bağ Kurmak başlıklarında eğitim vermektedir.

İzgören ailesine katıldığından beri Türkiye Uğur Böcekleri Programı kapsamında mavi uğur böceği olarak üniversitelerde, ilkokullarda, sivil toplum kuruluşlarında gönüllü seminerler vermiştir. Özellikle ergenler, işitme engeliler, yetiştirme yurdunda yaşamını idame ettiren gençler vb. zor gruplarla çalışmaktan mutluluk duyar. İletişim, Beden Dili, Ebeveyn Koçluğu, Sunum Teknikleri, Müşteri Memnuniyeti, Eğitimcinin Eğitimi, Öfke ve Stres Kontrolü, Zaman Yönetimi konu başlıklarında eğitimler vermektedir.

2011 yılından bu yana firmaların organizasyonel gelişim alanlarında iş analizleri, görev tanımları, mülakat, süreç analizleri ile çağdaş organizasyon yapılarının oluşturulması, kurum kültürü yaratmaya yönelik çalışmalar, ücret yönetimi, performans değerlendirme çalışmaları ve kişilik envanterleri, ödüllendirme sistemleri kurma gibi konularda hizmet vermekte ve üretim sektöründe danışmanlık yapmaktadır. Bu görevinin yanı sıra, 2012 yılından bu yana İzgören Akademi Akdeniz Bölge Müdürlüğü görevine devam etmektedir.

2003-2009 yılları arasında Kınay mühendislik firmasında otomasyon proje mühendisi olarak görev yapmıştır.2009-2021 yılları arasında Özel Enka Teknik Okullarında Endüstriyel Otomasyon Alan şefi olarak görev yapmıştır. 2021 yılının Ağustos ayından itibaren tgm otomasyon adında bir firma kurmuştur. Piyasaya anahtar teslim otomasyon projeleri yapmaktadır, aynı zamanda 2021 Ağustos ayından itibaren Festo adına teknik eğitimler vermektedir.

ENGİN EROĞLU
Oops...
Slider with alias performing arts 2 not found.
s

Consectetur adipisci ngel it do lorem ipsum dolor sit.

Ema Ducon, Instructor

Nulla ante eros, venenatis vel malesuada sit amet.

Nick Brown, Instructor

d

Lorem ipsum dolor sit amil consec lrutetur adipiscig.

Anna Jonson, Instructor

Oops...
Slider with alias performing arts 3 not found.